Zkušenosti žen

Hormonální jóga podle Dinah Rodrigues je dynamická sestava cviků, které vyrovnávají hormonální hladinu ženy. Sestava hormonální jógy je uznávaná po celém světě.

Hormonální jóga má úžasné výsledky proto, že využívá velmi efektivní jógové techniky, které stimulují a podporují funkci žláz s vnitřní sekrecí a tím pomáhá ke správné funkci těla.

A co píší klientky?

Paní Šárka: „Dobrý den paní Gabrielo, děkuji Vám za zasílání novinek. Sestavičku jsem cvičila poctivě a vyplatilo se :-), v červnu čekáme narození holčičky :-). Všude hormonální jógu s Vámi vychvaluji. Mějte se moc krásně..

Eva K.: „Děkuji Gábině za prima víkend, příjemnou atmosféru s celou skupinou a nový druh jógy. :))“

Verča: Dobrý večer, Gábinko, byla jsem v létě u Vás na semináři hormonální jógy. Stále cvičím, je to úžasné. Hodně mi to pomohlo i po duševní stránce. Cítím se vyrovnanější a prostě dobře. Asi před měsícem jsem si založila na facebooku takové stránky. Jmenují se Psáno rukou, stránky mám měsíc a už 3000 fanoušků. Velice mě to překvapilo.  Chtěla jsem se zeptat, když tam třeba někde budu zmiňovat hormonální jógu, zda mohu doporučit jmenovitě přímo Vás. Máte úžasný přistup, na Váš seminář ráda vzpomínám.

Paní R: …jsem ráda, že jsem na to vůbec přišla, a jsem šťastná, že jsem Váš kurz absolvovala. Teď mám menstruaci jakž takž pravidelnou, i když po 40-ti dnech, předtím byla tak 2x do roka. Srovnala se mi nálada, pleť, zhubla jsem v pase, to všechno jen za 2 měsíce cvičení. A věřím, že další pozitivní výsledky brzo přijdou….

Paní P: Cvičím pravidelně, v současné době každý den, protože jsem delší dobu nerespektovala čím dál výraznější premenstruační syndrom, který před rokem dospěl do neuvěřitelných a velmi nepříjemných mnoha příznaků přechodu. Něco se trochu upravilo doplňky stravy, ale rozhodně ne všechno. Cvičení je pro mě moc příjemné a doufám, že mi časem pomůže zbavit se všech nepříjemných důsledků hormonální nerovnováhy. Stále se učím pracovat s dechem a postupně mám pocit větší dechové kapacity a taky se tím snažím zklidnit stres a bušení srdíčka. Moc děkuji a přeji Vám, aby se Vám vracela všechna dobrá energie, kterou dáváte…

Paní M: Milá paní Gabrielo, dnes mám šťastný den a Vy jste ta, které to prostě musím sdělit.V září, krátce před tím, než jsem navštívila Váš kurz hormonální jógy, mi paní doktorka objevila tři cysty na vaječnících. Dnes, po třech měsících nemám ani jednu.Chce se mi říct, bůh žehnej Vám, i Vašemu poslání. Díky…